Rower do lodów

Opis

Któż z nas nie lubi lodów? Ciężko się im oprzeć w upalne dni. Dzięki rowerowi do lodów jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów bez potrzeby otwierania lodziarni. Bulwary, parki, plaże, imprezy okolicznościowe to miejsca, gdzie rower sprawdza się doskonale. Klasyczny wygląd, skrzynia w kształcie łódki oraz genialny w swojej prostocie dach sprawiają, że nikt nie przejdzie obok obojętnie. System zasilania mobilnego gwarantuje możliwość pracy przez cały dzień bez potrzeby podłączania do sieci elektrycznej. Do roweru możemy zmieścić siedem 7 litrowych kuwet, co daje nam możliwość sprzedaży około 420 porcji po dwie gałki na jednym załadunku. Wymuszony obieg powietrza, oraz zwiększona moc chłodnicza gwarantuje utrzymanie odpowiedniej temperatury. Rower wyposażony jest w zlew do mycia rąk, oraz łyżek do lodów. Pojemna skrzynia na tyle urządzenia pomieści zapas wafli lub opakowań do serwowania lodów na cały dzień.

Wizualizacja jest poglądowa. Cena nie zawiera kuwet do lodów oraz pokryw.

Możliwości sprzedaży
Image
Lody

Zasilanie

Image
Prąd
Wymiary

Wymiary skrzyni (mm): 1800x800x570 h
Wymiary roweru (mm): 3000x1020x2100 h
Wysokość po złożeniu dachu (mm): 3120
Całość (mm): 1700 h

Pobierz kartę katalogową
402 kB
Image
Wyślij zapytanie
Image
Button

*

*

*

*

*

Wyposażenie roweru do lodów

Image
Mocne 21 calowe koła
Dzięki zastosowaniu solidnych, 21 calowych kół o średnicy 68 cm, poruszanie się po miejskich drogach staje się proste.
Image
Konserwator na 7 kuwet
Wbudowane urządzenie mroźnicze, które pomieści siedem 7 litrowych, okrągłych kuwet na lody. Wbudowane w estetyczy sposób, zamykane stylowymi pokrywami w klimacie retro. W środku urządzenia wbudowany 12 voltowy, bezpieczny wentylator, który rozprowadza temperaturę. Możliwość ustawienia temperatury w zakresie -12°C do -21°C. Ze względu na konstrukcję roweru, nie ma dodatkowego magazynu pod górnymi kuwetami.
Image
Solidna rama malowana na dowolny kolor
Rama rowerowa, składająca się z podwójnej rury, zapewnia stabilność prowadzenia oraz gwarantuje utrzymanie całej konstrukcji. Przykręcona do przedniej części roweru za pomocą 4 mocnych śrub, pozwala na demontaż podczas serwisu lub transportu. Przy zamówieniu istnieje możliwość pomalowania ramy na dowolny kolor z palety RAL.
Image
Duży uchwyt do prowadzenia
Dzięki zastosowaniu dużego uchwytu, rower wygląda ciekawiej, a samo prowadzenie staje się łatwiejsze. Uchwyt został osadzony na wzmocnionych stalowych profilach dla wytrzymałości. Drewniany element uchwytu lakierowany jest na kolor obudowy.
Image
Promień skrętu 4 m
Dzięki zoptymalizowanemu promieniowi skrętu rower z łatwością porusza się po miejskich uliczkach. Ograniczniki skrętu odpowiadają za bezpieczeństwo i gwarantują, że rower nie wywróci się na zakręcie.
Image
Hamulec hydrauliczny z opcją hamulca postojowego
Najmocniejsze dostępne na rynku hamulce gwarantują bezpieczeństwo podczas jazdy, a opcja hamulca „postojowego” ułatwia zaparkowanie roweru gastronomicznego w miejscu docelowej pracy.
Image
Stalowa obudowa
Malowana na dowolny kolor z palety RAL, dzięki czemu Twój rower będzie jedyny w swoim rodzaju. Dodatkowo możesz ją pomalować na inny kolor niż rama – będzie ciekawiej!
Image
Dach z nieprzemakalnego materiału o wybranym kolorze
Dach wykonany z nieprzemakalnego materiału Codura. Podgumowany materiał jest bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. W celu wyprania dachu, całość możemy łatwo zdjąć ze stelaża rozwiązując kilka sznurków. Materiał dostępny w kilku kolorach. Istnieje możliwość nadruku logo na materiał.
Image
Instalacja elektryczna pozwalająca na dzień pracy
Niezawodna technologia mobilnego zasilania składająca się z akumulatorów żelowych, ładowarki i przetwornicy. Instalację ładuje się poprzez wpięcie kabla do sieci elektrycznej. Czas ładowania to około 6 godzin. Dla wygody instalacja posiada wyświetlacz stanu naładowania akumulatorów
Image
Kształt
Zaokrąglony przód roweru w kształcie łódki z pewnością przyciągnie klientów. Laserowo wycinany kształt oraz idealne wykończenie wyróżni mobilną lodziarnię na tyle pozostałych urządzeń.
Image
Nierdzewny blat
Aby zwiększyć żywotność oraz poprawić higienę pracy rower posiada nierdzewny blat. Zawsze łatwy do wyczyszczenia i odporny na urazy mechaniczne.
Image
Odpływ w urządzeniu mroźniczym
Aby ułatwić rozmrażanie konserwatora, zaprojektowaliśmy specjalny odpływ, który został umieszczony w dolnej części roweru. Łatwy dostęp sprawia, że wystarczy wyłączyć urządzenie, aby nadmiar lodu stopniał i wydostał się na zewnątrz.
Image
Wbudowany zlew
Rower posiada zlew, w którym można umyć ręce i podręczne akcesoria. Podłączony do zbiornika z wodą, który w łatwy sposób można uzupełnić oraz zbiornika na brudną wodę. Zbiornik na brudną wodę opróżnia się za pomocą łatwo dostępnego zaworu umieszczonego pod rowerem.
Image
Uniwersalny klucz do wszystkich szafek
Wszystkie szafki w rowerze otwieramy i zamykamy jednym kluczem. W przypadku, kiedy klucz zostanie zgubiony, w łatwy sposób będziemy w stanie dostarczyć Ci nowy komplet.
Image
Wlew wody w łatwo dostępnym miejscu
Zbiornik na czystą wodę o pojemności 20 l, wyposażony jest w wlew wody z uchylną nakładką. Dzięki zastosowaniu podziałek w środku zbiornika, woda jest stabilna w trakcie jazdy i nie wylewa się. Zarówno zbiornik na czystą oraz brudną wodę w łatwy sposób można wyciągnąć z szafki w celu umycia.
Image
Opcjonalny bagażnik
Aby zwiększyć magazyn zamiast bagażnika z tyłu roweru istnieje możliwość zamontowania szafki. Uchylna szafka, z ogranicznikiem o wymiarach (mm) 600x400x400 h z pewnością pomieści mnóstwo przydatnych rzeczy. Kolor oczywiście według życzenia.

Rower do lodów 

Obejrzyj wideo prezentację tego roweru

Najpopularniejsze urządzenie w Europie do mobilnej sprzedaży lodów. Nienaganne wykonanie, niezawodna praca. Rower zyskał uznanie największych producentów lodów. Sprawdź detale i dowiedz się więcej.

TV GASTRO
Sprawdź i subskrybuj nasz kanał na YouTube
Image

Food cost

Zwrot inwestycji w 3 miesiące. Sprawdź ile będziesz zarabiał
Image module

Przykładowe realizacje

Galeria przykładowych zdjęć wykonania roweru do kawy
Zobacz pełną galerię realizacji

CHECK FULL OFFER

+