Rower do kawy

Opis

Rower do kawy już dawno wpisał się w miejski krajobraz. Klasyczny wygląd i nietypowa forma sprzedaży przyciąga setki miłośników kawy. Rower w podstawowej wersji wykonany z wodoodpornej, fornirowanej sklejki, wyposażony w 2-grupowy ekspres gazowo-elektryczny, młynek do kawy, pompę wody oraz instalację elektryczną pozwalającą na dzień pracy.

Boczne półki oraz dystrybutory do kubków w znaczny sposób ułatwiają codzienną pracę a tylny bagażnik tworzy dodatkowy magazyn. Zbiorniki z wodą oraz instalacja elektryczna umieszczone są od strony prowadzącego w celu łatwego dostępu. W każdej chwili możesz dolać wody do zbiorników lub sprawdzić stopień naładowania baterii. Ładowanie odbywa się na zasadzie podłączenia instalacji do gniazda zewnętrznego typowym kablem 230 V.

Przy zakupie roweru możesz wybrać rodzaj i kolor obudowy, kolor ramy, błotników oraz dachu, dzięki czemu będzie jedyny w swoim rodzaju.

Możliwości sprzedaży
Image
Kawa
Image
Napój puszka
Image
Kanapki
Image
Gazety
Image
Drożdżówki

Zasilanie

Image
Prąd
lub
Image
Gaz

Wymiary

Wymiary skrzyni (mm): 1300x800x550 h
Wymiary roweru (mm): 2520x1100x2200 h
Wysokość po złożeniu dachu (mm): 1700 h
Długość całkowita ze skrzynią i blatem z przodu (mm): 3190

Pobierz kartę katalogową
550 kB
Image
Wyślij zapytanie
Image
Button

*

*

*

*

*

Wyposażenie roweru do kawy

Image
Mocne 21 calowe koła
Dzięki zastosowaniu solidnych, 21 calowych kół o średnicy 68 cm, poruszanie się po miejskich drogach staje się proste.
Image
Otwierany blat
Z przodu roweru gastronomicznego, opcjonalnie istnieje możliwość domontowania otwieranego blatu. 55 centymetrowy blat powiększa przestrzeń roboczą o ponad 40% i ułatwia pracę. Całość w prosty sposób otwierana i składana poprzez system prowadnic i samozatrzasków.
Image
Solidna rama malowana na dowolny kolor
Rama rowerowa, składająca się z podwójnej rury, zapewnia stabilność prowadzenia oraz gwarantuje utrzymanie całej konstrukcji. Przykręcona do przedniej części roweru za pomocą 4 mocnych śrub, pozwala na demontaż podczas serwisu lub transportu. Przy zamówieniu istnieje możliwość pomalowania ramy na dowolny kolor z palety RAL.
Image
Duży uchwyt do prowadzenia
Dzięki zastosowaniu dużego uchwytu, rower wygląda ciekawiej, a samo prowadzenie staje się łatwiejsze. Uchwyt został osadzony na wzmocnionych stalowych profilach dla wytrzymałości. Drewniany element uchwytu lakierowany jest na kolor obudowy.
Image
Promień skrętu 4 m
Dzięki zoptymalizowanemu promieniowi skrętu rower z łatwością porusza się po miejskich uliczkach. Ograniczniki skrętu odpowiadają za bezpieczeństwo i gwarantują, że rower nie wywróci się na zakręcie.
Image
Hamulec hydrauliczny z opcją hamulca postojowego
Najmocniejsze dostępne na rynku hamulce gwarantują bezpieczeństwo podczas jazdy, a opcja hamulca „postojowego” ułatwia zaparkowanie roweru gastronomicznego w miejscu docelowej pracy.
Image
Obudowa
Może być wykonana w trzech opcjach – wodoodpornej sklejce, nierdzewnej lub malowanej proszkowo. Dzięki temu Twój rower będzie jedyny w swoim rodzaju.
Image
Dach z nieprzemakalnego materiału o wybranym kolorze
Dach wykonany z nieprzemakalnego materiału Codura. Podgumowany materiał jest bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. W celu wyprania dachu, całość możemy łatwo zdjąć ze stelaża rozwiązując kilka sznurków. Materiał dostępny w kilku kolorach. Istnieje możliwość nadruku logo na materiał.
Image
Dodatkowe półki boczne
Dodają uroku rowerowi oraz stanowią przydatne miejsce do odłożenia podręcznych akcesoriów. Dzięki skośnemu montażowi półek, mamy gwarancję, że nic z nich nie spadnie.
Image
Boczne klapy uchylne
W celu łatwiejszego magazynowania roweru gastronomicznego, boczne elementy dachu składają się. Za pomocą podważenia jednego elementu, podpory uchylają się a klapy zostają złożone.
Image
Ekspres gazowy
Manualny lub elektroniczny ekspres wyposażony w instalację gazową oraz wbudowaną pompę wody. Ekspres w zależności od potrzeb może pracować na prądzie lub gazie, a sama zmiana zasilania odbywa się poprzez jeden przełącznik.Do wyboru trzy kolory ekspresów: srebrny, czerwony oraz czarny.
Image
Zsuwany dach
Konstrukcja dachu została wykonana na okrągłych profilach, dzięki czemu całość zsuwa się. Solidne śruby zamontowane w nogach dachu, dają gwarancję, że konstrukcja nie zsunie się w niepożądanym momencie, a odkręcenie ich zajmuje kilka chwil.
Image
Ekspres przykręcony do blatu
Dla zwiększenia bezpieczeństwa podczas jazdy i transportu roweru, ekspres został przykręcony dwoma solidnymi śrubami do blatu. Gwarantuje to stabilność urządzenia. Dla ułatwienia demontażu, śruby zostały umieszczone w podnoszonej części pod grupami ekspresu.
Image
Możliwość odkręcenia dachu
W celu łatwiejszego transportu lub magazynowania, dach w prosty sposób odkręca się od blatu. W kilka chwil możemy zdemontować dach naszej mobilnej kawiarni. Jeżeli znudzi nam się wygląd dachu - możemy również wymienić go na nowy.
Image
Instalacja elektryczna pozwalająca na dzień pracy
Niezawodna technologia mobilnego zasilania składająca się z akumulatorów żelowych, ładowarki i przetwornicy. Instalację ładuje się poprzez wpięcie kabla do sieci elektrycznej. Czas ładowania to około 6 godzin. Dla wygody instalacja posiada wyświetlacz stanu naładowania akumulatorów
Image
Pojemny magazyn
W tak niewielkiej przestrzeni jako jedynej firmie na rynku udało nam się wygospodarować tak pojemny magazyn. Szafka o wymiarach (mm) 760x850x470 h, otwierana z przodu roweru z pewności pomieści wszystkie niezbędne produkty i akcesoria, które będą przydatne w trakcie pracy. Dla zwiększenia bezpieczeństwa spód szafki jest perforowany aby zwiększyć przewiew - istotne w rowerach zasilanych gazowo.
Image
Nierdzewny blat
Aby zwiększyć żywotność oraz poprawić higienę pracy rower posiada nierdzewny blat. Zawsze łatwy do wyczyszczenia i odporny na urazy mechaniczne.
Image
Uniwersalny klucz do wszystkich szafek
Wszystkie szafki w rowerze otwieramy i zamykamy jednym kluczem. W przypadku, kiedy klucz zostanie zgubiony, w łatwy sposób będziemy w stanie dostarczyć Ci nowy komplet.
Image
Wbudowany zlew
Rower posiada zlew, w którym można umyć ręce i podręczne akcesoria. Podłączony do zbiornika z wodą, który w łatwy sposób można uzupełnić oraz zbiornika na brudną wodę. Zbiornik na brudną wodę opróżnia się za pomocą łatwo dostępnego zaworu umieszczonego pod rowerem.
Image
Opcjonalne dystrybutory do kubków
Już nie musisz martwić się o miejsce na kubki - w bocznej części roweru istnieje możliwość zamontowana dystrybutorów. Za pomocą specjalnych silikonowych nakładek możesz dostosować przednie ograniczniki do wielkości kubka.
Image
Wlew wody w łatwo dostępnym miejscu
Zbiornik na czystą wodę o pojemności 20 l, wyposażony jest w wlew wody z uchylną nakładką. Dzięki zastosowaniu podziałek w środku zbiornika, woda jest stabilna w trakcie jazdy i nie wylewa się. Zarówno zbiornik na czystą oraz brudną wodę w łatwy sposób można wyciągnąć z szafki w celu umycia.
Image
Opcjonalny bagażnik
Aby zwiększyć magazyn zamiast bagażnika z tyłu roweru istnieje możliwość zamontowania szafki. Uchylna szafka, z ogranicznikiem o wymiarach (mm) 600x400x400 h z pewnością pomieści mnóstwo przydatnych rzeczy. Kolor oczywiście według życzenia.

Rower do kawy

Obejrzyj wideo prezentację tego roweru

Największy w Europie wachlarz możliwości wykonania.
Klasyczny, ponadczasowy wygląd.
Bezawaryjność oraz sprawdzone rozwiązania technologiczne.
Sprawdź naszą kawiarnię rowerową.

TV GASTRO
Sprawdź i subskrybuj nasz kanał na Youtube

Food cost

Zwrot inwestycji w 3 miesiące. Sprawdź ile będziesz zarabiał
Image module

Przykładowe realizacje

Galeria przykładowych zdjęć wykonania roweru do kawy.
Zobacz pełną galerię realizacji

CHECK FULL OFFER

+