Rower do hot dogów

Opis

Rower do hot dogów jest idealnym rozwiązaniem do pracy wszędzie tam, gdzie nie mamy bezpośredniego podłączenia do prądu. Doskonale sprawdza się pracując na ulicach, imprezach plenerowych, festynach czy centrach handlowych. W całości wykonany ze stali nierdzewnej, zasilany jedynie gazowo.

Mocny palnik umieszczony pod komorą bemaru sprawia, że nawet w chłodniejsze dni z łatwością utrzymuje pożądaną temperaturę produktów. Duża komora bemaru 2x GN 2/3, 200 mm pomieści parówki, bułki, kukurydzę i wiele więcej. Na bocznych półkach w specjalnie zaprojektowanych otworach umieścimy pojemniki z dodatkami oraz sosami. Dzięki nim na wózku zawsze panuje porządek.

Zbiornik wody do zlewu znajduje się w górnej szafce, dzięki czemu spływa grawitacyjnie. Jako magazyn przewidziano dwie pojemne szafki – z przodu i z tyłu roweru oraz szufladę pod palnikiem. Reling dookoła górnej szafki nie pozwoli, aby dodatkowe produkty takie jak np. puszki z napojami spadły podczas jazdy.

Możliwości sprzedaży
Image
Hot dog
Image
Chipsy
Image
Kukurydza
Image
Napój puszka
Zasilanie
Image
Gaz

Wymiary

Wymiary skrzyni (mm): 1000x800x1120 h
Wymiary roweru (mm): 2200x1180x1500 h
Długość całkowita ze skrzynią (mm): 2320 mm

Pobierz kartę katalogową
459 kB
Image
Wyślij zapytanie
Image
Button

*

*

*

*

*

Wyposażenie roweru do hot dogów

Image
Mocne 19 calowe koła
Dzięki zastosowaniu solidnych, 19 calowych kół o średnicy 60 cm, poruszanie się po miejskich drogach staje się proste.
Image
Stalowe wykonanie
Cały rower został wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej OH18N9, dzięki czemu pięknie prezentuje się na miejskiej drodze. Z łatwością można go wyczyścić i nie straszna mu wilgoć i zmienna pogoda.
Image
Solidna rama malowana na dowolny kolor
Rama rowerowa, składająca się z podwójnej rury, zapewnia stabilność prowadzenia oraz gwarantuje utrzymanie całej konstrukcji. Przykręcona do przedniej części roweru za pomocą 4 mocnych śrub, pozwala na demontaż podczas serwisu lub transportu. Przy zamówieniu istnieje możliwość pomalowania ramy na dowolny kolor z palety RAL.
Image
Duży uchwyt do prowadzenia
Dzięki zastosowaniu dużego uchwytu, rower wygląda ciekawiej, a samo prowadzenie staje się łatwiejsze. Uchwyt wykonany z okrągłego, stalowego profilu wytrzyma nawet najdalsze podróże.
Image
Promień skrętu 4 m
Dzięki zoptymalizowanemu promieniowi skrętu rower z łatwością porusza się po miejskich uliczkach. Ograniczniki skrętu odpowiadają za bezpieczeństwo i gwarantują, że rower nie wywróci się na zakręcie.
Image
Hamulec hydrauliczny z opcją hamulca postojowego
Najmocniejsze dostępne na rynku hamulce gwarantują bezpieczeństwo podczas jazdy, a opcja hamulca „postojowego” ułatwia zaparkowanie roweru gastronomicznego w miejscu docelowej pracy.
Image
Pojemniki na dodatki
Na bocznych „parapetach” zostały przygotowane specjalne otwory do włożenia pojemników GN 1/9. Dostosuj ich wysokość do swoich potrzeb. Możesz trzymać w nich dodatki potrzebne do przygotowania hot-doga.
Image
Miejsce na sosy
W rowerze zaprojektowaliśmy specjalnie miejsce na 3 ulubione sosy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, butelki nie wypadną podczas jazdy, podczas pracy będą zawsze pod ręką i zachowasz porządek w miejscu pracy.
Image
Zlew
W bocznej półce wbudowaliśmy przydatny zlew. Zbiornik umieszczony w górnej szafce sprawia, że woda spływa grawitacyjnie więc nie potrzebujesz energii elektrycznej. Brudna woda trafia do dolnej szafki, skąd z łatwości wyciągniesz zbiornik w celu jego opróżnienia.
Image
Pojemny magazyn
W górnej oraz tylnej szafce z pewnością zmieścisz cały zapas towaru na jeden dzień pracy. W dolnej części możesz trzymać, pieczywo, parówki i dodatki do hot dogów. U góry zaś puszki z napojami, które możesz eksponować na rowerze. Stalowe ograniczniki nie pozwolą, aby puszki zsunęły się z szafki!
Image
Bemar grzewczy
W rozmiarze 2xGN 2/3, 200 mm z łatwością pomieści bułki i parówki. Przykryty uchylną klapą, utrzyma pożądaną temperaturę. Całość podgrzewana jest gazowym palnikiem, dzięki któremu jesteś w pełni niezależny od energii elektrycznej.
Image
Uniwersalny klucz do wszystkich szafek
Wszystkie szafki w rowerze otwieramy i zamykamy jednym kluczem. W przypadku, kiedy klucz zostanie zgubiony w łatwy sposób będziemy w stanie dostarczyć Ci nowy komplet.
Image
Półka do odkładania hot dogów
Aby ułatwić Ci obsługę klienta, na końcu bocznej półki przygotowaliśmy specjalnie zagiętą blachę, na którą możesz kłaść gotowe hot dogi. Jej zoptymalizowany rozmiar dopasowaliśmy do każdego rodzaju bułki.
Image
Uchwyt do wieszania szczypiec
Narzędzia pracy to ważna sprawa i warto mieć je poukładane. W naszym rowerze dbamy o każdy szczegół, dlatego od strony prowadzącego możesz powiesić szczypce na specjalnie do tego przeznaczonym uchwycie.

Food cost

Zwrot inwestycji w 3 miesiące. Sprawdź ile będziesz zarabiał
Image module

Przykładowe realizacje

Galeria przykładowych zdjęć wykonania roweru do hot dogów
Zobacz pełną galerię realizacji

CHECK FULL OFFER

+