Dlaczego warto być mobilnym?

Street food
Coraz większe zmiany w miejskim stylu życia i moda na spędzanie czasu poza domem umożliwiają nowe drogi dla rozwoju biznesu. Cały świat oszalał na punkcie street food-u. Kochamy uliczne picie i jedzenie. Punkty mobilnej sprzedaży stały się stałym elementem miejskiego krajobrazu i atrakcją nie tylko dla turystów.
Co i dla kogo?
Rower do sprzedaży kawy, soków, lodów, kanapek, hot-dogów lub czegokolwiek innego byś nie wymyślił to świetny pomysł na pierwszy, własny biznes i przygodę życia. Wymaga mniejszych nakładów finansowych, a co za tym idzie niesie mniejsze ryzyko strat. Wbrew pozorom nie jest to tylko biznes dla młodych. Przed osobami, które mają dość pracy w korporacji bądź kończą karierę zawodową pojawia się możliwość niezależności finansowej, wyjścia na zewnątrz i cieszenia się świeżym powietrzem przez cały dzień wspierając przy tym ekologiczne trendy, dzięki pojazdom napędzanym siłą własnych mięśni. Jeżeli jesteś zaś rekinem biznesu i prowadzisz nie jedną działalność gospodarczą – rower będzie dla Ciebie kolejnym ramieniem do zarabiania pieniędzy. Możesz stworzyć całkiem nowy koncept lub satelitę działającej już gastronomii. Największym jednak plusem wynikającym bezpośrednio z mobilności jest fakt, że jeśli Twoje pierwotne miejsce zawiedzie, zawsze możesz przenieść swój rower gastronomiczny gdzie indziej – bo jeżeli klient nie znalazł Ciebie – to Ty znajdziesz klienta!

Sprawdź naszą ofertę

Pobierz katalog

Zapoznaj się bliżej z ofertą i miej ją zawsze pod ręką.

Jeżeli będziesz miał dodatkowe pytania lub wątpliwości pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pobierz katalog
7 311 kB

Rower elektryczny

W naszych rowerach można zainstalować silnik elektryczny. 
Gliczarów Górny. Jeden z etapów Tour De Pologne. 5,4 km ostrego podjazdu o nachyleniu sięgającym 16%. Gdzie lepiej moglibyśmy sprawdzić nasz rower?

E-bike to wspaniałe rozwiązanie wspomagające obsługę w trakcie transportu roweru. Silniki montowane centralnie w rowerach gastronomicznych dają niebywałe efekty i w znaczny sposób ułatwiają pracę. Szczególnie polecamy E-bike dla tych, którzy muszą często się przemieszczać. Chcesz sprawdzić jak radzi sobie nasz napęd elektryczny? Przygotowaliśmy dla Ciebie film!

TV GASTRO
Sprawdź i subskrybuj nasz kanał na YouTube.
Image

O nas

Image
Firma
Nasza firma działa na rynku polskim od 2007 roku i jest liderem w produkcji rowerów gastronomicznych oraz tworzeniu konceptów sprzedażowych. Posiadamy największa w Europie ofertę urządzeń dostosowanych do mobilnej sprzedaży - miedzy innymi mobilna kawiarnię, rower do hot-dogów, rower do lodów oraz rower do soków.
Image
Technologia
Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu, oraz wykorzystaniu najbardziej nowoczesnych dostępnych materiałów na rynku, nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dbaniem o detal oraz bezawaryjnością. Nie boimy się też nowych wyzwań, dlatego jeżeli masz swój koncept, który chciałbyś zrealizować - dobrze trafiłeś.
Image
Ekologia
Jako odpowiedzialny przedsiębiorca, oddajemy produkty w 100% przyjazne dla środowiska. Nie stosujemy silników motorowych jako napędów, dzięki czemu nasze rowery nie emitują szkodliwych spalin. Przez miejską dżunglę przemieszczają się wyłącznie dzięki sile naszych nóg.
Image
Drewno
Materiał do obicia skrzyń pochodzi z małych, lokalnych przedsiębiorstw gdzie z szacunkiem podchodzi się do obrabianego produktu i używa wyłącznie drewna ze zrównoważonych upraw. Dzięki zastosowaniu naturalnego forniru na wodoodpornej sklejce i trzykrotnym malowaniu drewno staje się odporne na warunki atmosferyczne i nie ulega deformacji lub tak zwanemu “puchnięciu”.
Image
Stal
Wykorzystujemy wyłącznie stal najwyższej jakości OH18N9, która nie ulegna korozji podczas użytkowania. Wszystkie elementy blaszane wycinane są laserowo, co gwarantuje pełną powtarzalność produktu oraz dokładność podczas wykończenia.
Image
Malowanie
Stosujemy technologię farb proszkowych, które nie wymagają dodatku szkodliwych rozpuszczalników. Są całkowicie bezpieczne dla ludzi i środowiska, oraz biodegradowalne. Farba, która nie przylegnie do materiału podczas malowania, w całości jest odzyskiwana. Pełna gama kolorów z palety RAL daje możliwość dopasowania roweru do indywidualnych wymagań klienta.
Image
Zasilanie
Dzięki niezawodnej technologii zasilania mobilnego rowery mogą pracować niezależnie do 48 godzin. Energia pobierana jest z akumulatorów żelowych, które są bezpieczne dla środowiska ze względu na brak emisji szkodliwych oparów kwasu siarkowego. Dzięki szczelnej i wzmocnionej obudowie z ABS, są bezpieczne podczas transportu. Instalację można połączyć z panelami solarnymi, dzięki czemu nasz rower staje się jeszcze bardziej niezależny i przyjazny dla środowiska.
Image
Nagrody i certyfikaty
Nasze rowery dwukrotnie zostały nagrodzone główną nagrodą jako najlepszy produkt w kategorii catering na międzynarodowych targach gastronomicznych EuroGastro. Rowery posiadają atesty Państwowego Zakładu Higieny, dzięki czemu dopuszczone są do kontaktu z żywnością. Zyskały również aprobatę projektowo-wizualną większości architektów miejskich.

Dodatki

Nasze rowery możesz rozbudować o dowolne akcesoria, dzięki którym w łatwy sposób wyeksponujesz swoje produkty i zwiększysz zyski. Do wyboru kilka rodzajów ekspozytorów, kosz na śmieci, wieszaki na chipsy lub batony oraz witryny. Nie zapominamy też o reklamie – podświetlany kaseton lub stelaż z waszym logo z pewnością dodadzą uroku i przyciągną klientów. Akcesoria do rowerów gastronomicznych

Dodatki

Nasze rowery możesz rozbudować o dowolne akcesoria!

Zobacz jak w łatwy sposób montuje się nasze akcesoria!
To takie proste!
Dobierz je indywidualnie do swoich potrzeb.

TV GASTRO
Sprawdź i subskrybuj nasz kanał na YouTube.
Image

Spersonalizuj swój rower

To make your bike unique and unique, you can choose the colors and finishes of several items.

Wybierz rodzaj dachu

Image
Materiałowy składany
Image
Materiałowy prosty
Image
Stalowy składany
Image
Stalowy prosty

W naszych rowerach stosujemy 4 rodzaje dachów: materiałowy składany, materiałowy prosty, stalowy składany, stalowy półokrągły. Przy dachach materiałowych możemy wybierać z pośród 5 dostępnych kolorów. W przypadku wyboru dachu stalowego – dostępne kolory z palety RAL. Dachy materiałowe wykonywane są z podgumowanego materiału codura, dzięki czemu nie przepuszczają wody. Dach stalowy składany nie jest wodoszczelny.

Wybierz rodzaj obudowy

Image
Drewniana
Image
Malowana
Image
Nierdzewna

W naszych rowerach stosujemy 4 rodzaje obudowy: drewniana w postaci wodoodpornej, fornirowanej sklejki, malowana proszkowo, stalowa, fornir na blasze. Przy obudowach drewnianych oraz fornirze na blasze możemy wybierać z pośród 5 dostępnych kolorów. W przypadku obudowy stalowej – dostępne kolory z palety RAL.

Wybierz kolor ramy

Image
Image
Image
Image

Ramy w rowerach malujemy według palety RAL. Aby Twój pojazd był ciekawszy, możemy również pomalować błotniki z przodu i z tyłu na inny kolor.

Dobierz dodatki

Image
Boczne półki
Image
Dystrybutory
kubków
Image
Kasetony
reklamowe
Image
Uchwyty na kosz

W naszej ofercie posiadamy pełną gamę dodatków, które usprawnią pracę i sprawią, że Twój rower będzie niepowtarzalny. Począwszy od blatów uchylnych, skrzyń magazynowych, dodatkowych zasłon przed wiatrem, uchwytów na kasę, menuboardów, oświetlenia a kończąc na wyspecjalizowanych półkach na produkty i innych ciekawych rozwiązanych które sam możesz wymyślić.

Reklama to ważna sprawa

Image
Image
Image
Image

Spraw, abyś był widoczny na mieście! Twoje logo możemy umieścić na dachu, bocznych kurtynach lub na obudowie, specjalnych “skrzydełkach” reklamowych lub kasetonach. A może sam masz ciekawy pomysł na swoją reklamę?

Opcje wykonania

Dostępne kolory drewna

Wodoodporna sklejka, fornirowana
Image
Machoń
Image
Brunat
Image
Czerń
Image
Brąz
Image
Orzech

Dostępne kolory dachu materiałowego

Cordura podgumowana
Image
Czerń
Image
Brąz
Image
Cappuccino
Image
Biel
Image
Niebieski
Image
Błękitny

Transport i zabezpieczenie przed deszczem

W celu zabezpieczenia rowerów podczas transportu, pakujemy je w specjalnie przygotowane skrzynie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, mamy pewność że nie zostaną uszkodzone i dojadą do celu w idealnym stanie.

Aby zapewnić możliwość pracy w deszczowe dni, zaprojektowaliśmy specjalny komplet zasłon wykonanych z podgumowanej Cordury. Całość tworzą dwa boczne elementy, które z łatwością można zwinąć pod dach i zawiązać oraz część tylna osłaniająca sprzedawcę. Zasłony nie tylko zabezpieczają przed deszczem, ale są również idealną powierzchnią reklamową

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Przykładowe realizacje

Galeria zdjęć przykładowych wykonań rowerów gastronomicznych.
Zobacz pełną galerię realizacji