Rower do naleśników

Opis

Rower do naleśników wyspecjalizowany jest w sprzedaży jednego produktu. Całość urządzeń i akcesoriów na blacie ułożona jest w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort pracy i wydajności.
Rower wyposażony jest w naleśnikarkę gazową, nadstawkę na dodatkowe produkty, organizer na przybory do przygotowania i serwowania naleśników, podgrzewacz czekolady oraz dyspenser do ciasta. Dzięki zestawowi urządzeń rower z łatwością radzi sobie przy dużym natężeniu ruchu i potrzebie dużej wydajności.

Możliwości sprzedaży
Image
Naleśniki
Zasilanie
Image
Gaz
Wymiary

Wymiary skrzyni (mm): 1300x800x550 h
Wymiary roweru (mm): 2520x1100x2200 h
Wysokość po złożeniu dachu (mm): 1700 h
Długość całkowita ze skrzynią i blatem z przodu (mm): 3190

Pobierz kartę katalogową
550 kB
Image
Wyślij zapytanie
Image
Button

*

*

*

*

Wyposażenie roweru do naleśników

Image
Mocne 21 calowe koła
Dzięki zastosowaniu solidnych, 21 calowych kół o średnicy 68 cm, poruszanie się po miejskich drogach staje się proste.
Image
Opcjonalny otwierany blat
Z przodu roweru gastronomicznego, opcjonalnie istnieje możliwość domontowania otwieranego blatu.
55 centymetrowy blat powiększa przestrzeń roboczą o ponad 40%, i ułatwia pracę. Całość w prosty sposób otwierana i składana poprzez system prowadnic i samozatrzasków.
Image
Solidna rama malowana na dowolny kolor
Rama rowerowa, składająca się z podwójnej rury, zapewnia stabilność prowadzenia oraz gwarantuje utrzymanie całej konstrukcji. Przykręcona do przedniej części roweru za pomocą 4 mocnych śrub, pozwala na demontaż podczas serwisu lub transportu. Przy zamówieniu istnieje możliwość pomalowania ramy na dowolny kolor
z palety RAL.
Image
Duży uchwyt do prowadzenia
Dzięki zastosowaniu dużego uchwytu, rower wygląda ciekawiej, a samo prowadzenie staje się łatwiejsze. Uchwyt został osadzony na wzmocnionych stalowych profilach dla wytrzymałości. Drewniany element uchwytu lakierowany jest na kolor obudowy.
Image
Promień skrętu 4 m
Dzięki zoptymalizowanemu promieniowi skrętu rower z łatwością porusza się po miejskich uliczkach. Ograniczniki skrętu odpowiadają
za bezpieczeństwo i gwarantują, że rower nie wywróci się na zakręcie.
Image
Hamulec hydrauliczny z opcją hamulca postojowego
Najmocniejsze dostępne na rynku hamulce gwarantują bezpieczeństwo podczas jazdy,
a opcja hamulca „postojowego” ułatwia zaparkowanie roweru gastronomicznego
w miejscu docelowej pracy.
Image
Obudowa
Może być wykonana w trzech opcjach – wodoodpornej sklejce, nierdzewnej lub malowanej proszkowo. Dzięki temu Twój
rower będzie jedyny w swoim rodzaju.
Image
Dach z nieprzemakalnego materiału o wybranym kolorze
Dach wykonany z nieprzemakalnego materiału Codura. Podgumowany materiał jest bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. W celu wyprania dachu, całość możemy łatwo zdjąć ze stelaża rozwiązując kilka sznurków. Materiał dostępny w kilku kolorach. Istnieje możliwość nadruku logo na materiał.
Image
Dodatkowe półki boczne
Dodają uroku rowerowi oraz stanowią przydatne miejsce do odłożenia podręcznych akcesoriów. Dzięki skośnemu montażowi półek, mamy gwarancję, że nic z nich nie spadnie.
Image
Boczne klapy uchylne
W celu łatwiejszego magazynowania roweru gastronomicznego, boczne elementy dachu składają się. Za pomocą podważenia jednego elementu, podpory uchylają się a klapy zostają złożone.
Image
Zsuwany dach
Konstrukcja dachu została wykonana na okrągłych profilach, dzięki czemu całość zsuwa się. Solidne śruby zamontowane
w nogach dachu, dają gwarancję,
że konstrukcja nie zsunie się w niepożądanym momencie, a odkręcenie ich zajmuje
kilka chwil.
Image
Możliwość odkręcenia dachu
W celu łatwiejszego transportu lub magazynowania, dach w prosty sposób odkręca się od blatu. W kilka chwil możemy zdemontować dach naszej mobilnej kawiarni. Jeżeli znudzi nam się wygląd dachu - możemy również wymienić go na nowy.
Image
Instalacja elektryczna pozwalająca na dzień pracy
Niezawodna technologia mobilnego zasilania składająca się z akumulatorów żelowych, ładowarki i przetwornicy. Instalację ładuje się poprzez wpięcie kabla do sieci elektrycznej. Czas ładowania to około 6 godzin. Dla wygody instalacja posiada wyświetlacz stanu naładowania akumulatorów.
Image
Wlew wody w łatwo dostępnym miejscu
Zbiornik na czystą wodę o pojemności 20 l, wyposażony jest w wlew wody z uchylną nakładką. Dzięki zastosowaniu podziałek w środku zbiornika, woda jest stabilna w trakcie jazdy i nie wylewa się. Zarówno zbiornik na czystą oraz brudną wodę w łatwy sposób można wyciągnąć z szafki w celu umycia.
Image
Nierdzewny blat
Aby zwiększyć żywotność oraz poprawić higienę pracy rower posiada nierdzewny blat. Zawsze łatwy do wyczyszczenia i odporny na urazy mechaniczne.
Image
Uniwersalny klucz do wszystkich szafek
Wszystkie szafki w rowerze otwieramy
i zamykamy jednym kluczem. W przypadku, kiedy klucz zostanie zgubiony, w łatwy sposób będziemy w stanie dostarczyć Ci nowy komplet.
Image
Wbudowany zlew
Rower posiada zlew, w którym można umyć ręce i podręczne akcesoria. Podłączony do zbiornika z wodą, który w łatwy sposób można uzupełnić oraz zbiornika na brudną wodę. Zbiornik na brudną wodę opróżnia się za pomocą łatwo dostępnego zaworu umieszczonego pod rowerem.
Image
Nadstawka na pojemniki
3x GN 1/6, 100 mm do których zmieścisz potrzebne składniki do skomponowania swoich doń. Łatwo ją przestawić lub ściągnąć w razie potrzeby.
Image
Dyspenser do ciasta
Dla ułatwienia dozowania ciasta, w blacie został zamontowany 6 litrowy dyspenser na specjalnym wysięgniku. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzamy miejsce na blacie oraz czas podczas przygotowania produktu.
Image
Opcjonalny bagażnik
Aby zwiększyć magazyn zamiast bagażnika
z tyłu roweru istnieje możliwość zamontowania szafki. Uchylna szafka, z ogranicznikiem
o wymiarach (mm) 600x400x400 h
z pewnością pomieści mnóstwo przydatnych rzeczy. Kolor oczywiście według życzenia.
Image
Naleśnikarka gazowa
Rower w komplecie wyposażony jest w wysokiej klasy, profesjonała naleśnikarkę gazową o średnicy 400mm, która pozwala na szybkie i sprawne przygotowywanie naleśników. Dzięki zasilaniu gazowemu rower jest niezależny i może pracować w miejscu gdzie nie ma dostępu do prądu.
Image
Organizer do przyborów
W celu utrzymania porządku na blacie został zamontowany specjalny organizer, który posiada w sobie wszystkie niezbędne elementy takie jak patyk do rozprowadzania ciasta, szpachelki oraz tamper do natłuszczania. Wszystko ma swoje miejsce i zawsze estetycznie wygląda przed klientami
Image
Podgrzewacz do czekolady
W blacie został zamontowany najwyższej jakości podgrzewacz czekolady wyposażony w specjalną butelkę dozującą z 3 końcówkami. Zapomnij raz na zawsze o czyszczeniu blatu z czekolady - butelka dozuje tyle czekolady ile będziesz chciał - czysto i wydajnie.

CHECK FULL OFFER

+